Dekoratif Avize Modelleri


Ev dekorasyonu için gerekli olan avizeler evin her odasında ayrı model ve renklerde tercih edilmektedir. Ofis içerisinde de kullanılan avize çeşitleri ortamı aydınlatmanın yanı sıra şaşalı bir görünüm sağlayarak tavan dekorunu tamamlamaktadır. 2017 avize modelleri olarak yer alan bir çok farklı avize evinizin konseptine uyum sağlayacak.

Dekoratif avize modelleri seçilmeden önce ilk olarak ev mobilyaları arasında gelen koltuklar, masa takımları, perde gibi dekorasyon ürünleri seçilmektedir. Ardından evin dekoruna uygun aydınlatma ürünü olan etkileyici avize modelleri göz alıcı bir şekilde seçilmelidir. Odada ki ambians ve tasarım ile ev dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ev dekorasyonu için bütünlük isteyenler tüm odalarda aynı avize modelini seçmek istemektedir fakat bu yapılan bir hatadır. Tüm odalarda aynı avize kullanılmaz. Her oda için farklı avize odanın kullanılış özelliğine göre seçilerek tavan dekoruna eklenmelidir. Çocuk odası için daha çocukların zevklerine uygun çizgi film kahramanlarından seçilen ya da renkli tonlardaki avizeler tercih edilirken salon için daha şık ve gösterişli avizeler kullanılmalıdır. Tabi ki modern avize modelleri içerisinde yer alan sarkıt modeller, mumlu modeller, vintage avizeler gibi seçeneklerden en uygunu odanın kombinine dahil edilmelidir.

Moda avize modelleri içerisinde üzerinde kullanılan taşlar, aksesuarlar ya da süsler iyi bir şekilde sabitlenerek herhangi bir kazaya meyil vermemelidir. Birbirinden güzel ve renkli avize modellerinin yer aldığı galerimizi hemen inceleyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan İlgi Çekici Ayna Modelleri başlıklı makalemizde ayna modelleri, dekoratif ayna ve ilgi çekici aynalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir