Çocuklara Örgü Bot Modelleri – Bot Patik Örnekleri

Çocuklara örgü bot modelleri yaparak onlara şirin ev ayakkabıları yapabilirsiniz. Çocuklar üzerinde hayvan figürlerinin bulunduğu botlara bayılırlar hele ki örgü ile yapılan çocuk bot modellerine hayır diyeceklerini pek sanmıyorum!

Çocuk örgü ev botu yapımı için sizlere kolay bir örneği videolu olarak aşağıda veriyoruz. Aynı zamanda sadece video ile yetinmeyerek örgücü hanımlar için özel galerimizi de yayınlamak istiyorum. Örgü bot yapımı için ister tığ ister şiş ile yapılan modelleri seçin hepsi de birbirinden hoş ve güzel olacaktır.

Bebek botu örnekleri için alternatif fikirler adına detaylı bir araştırma sonucu bu galeriyi hazırladım. Bebek patik bot yapımı için istediğiniz örneği kullanabilirsiniz.

Çocuk örgü patik yapımı için yandaki yazıya tıklayarak o konuya giriş yapabilir ve en güzel örnekleri görebilirsiniz.’ bknz.

Bebeklerin ve çocukların yaşlarına uygun yapacağınız bu bot patik örnekleri soğuk günlerde ev içerisinde her daim kullanabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir