Çocuk Patik Yapımı Resimli


Çocuk patik yapımı resimli olarak aşağıdaki yazımızda yer almaktadır. Özellikle sarı renkli çocuk patik örneği ile sizlere çocuklar için nasıl patik yapıldığını anlatacağız.

Eminim henüz bebek beklerken ne kadar heyecan duydunuz ve onun için birbirinden güzel örgüler hazırladınız. Siz de bebeklerin ve çocukların ayaklarını üşümesini engellemek için bu şirin ve güzel çocuk patik örneğini örebilirsiniz. Siz bebeğinizin cinsiyetini belli eden renklerde de patik örnekleri örebilirsiniz. Sarı renk aynı zamanda hem erkek bebek patik hem de kız bebek patik olarak da kullanılabilir.

Örgü çocuk patik örneği
Örgü çocuk patik örneği

Kendi bebeğiniz için bu örneği yapabilir ya da çocuk görme hediyesi olarak bu örneği örebilirsiniz. Bu konuda çok bilginiz olmasına da gerek yok aşağıdaki galerimizde bu örneğin nasıl yapıldığına dair tek tek resimler yer almaktadır.

Bebek patik yapımı ile siz de bu güzel örnekleri ortaya çıkarabilir hatta bebek takımları örerek torunlarınıza hediye edebilirsiniz. Çocuk patik örneği yapımı konusunda sadece elinizde seçtiğiniz renkte bir bebek patik ipliği ve numaralı şiş ya da tığ ile örnekleri yapabilirsiniz.

Patik modeli yapılışı için siz de gerekli malzemeleri hazırladıysanız sıra geldi örgü çocuk patik yapımına hemen aşağıdaki bölümden bu işe başlayıp alnınıza akı ile çıkabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Dantelli Tığ İşi Çocuk Örgü Elbise Yapılışı başlıklı makalemizde dantel tığ işi elbise, örgü çocuk elbisesi ve tığ işi çocuk elbise örneği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir