Çocuk Odası Düzenleyici Raf Modelleri


Çocuk odası düzenleyici raf modelleri ile çocukların sıklıkla zaman geçirdiği bu alan daha derli toplu bir hal alarak sizi de sürekli eşya ve oyuncak toplamaktan kurtaracaktır. Siz de çocuğunuzun biriken oyuncakları ve eşyalarını nereye koyacağınızı şaşırıyor iseniz o halde sizlere önerimiz düzenleyici raf modelleri olacak.

Çocuklar odalarını sadece uyumak için değil aynı zamanda da vakit geçirmek içinde kullanmalıdır. Etkinlik, kitap okuma, oyun oynama vb. tüm faaliyetlerini burada rahat bir ortamda yapmalıdır. Kullanışlı alanlar yaratan bu raflar aynı zamanda da oldukça şık ve dekoratif görünümlere sahipler.

Çocuk odası dekoratif raf modelleri için küçük kutuları hazır olarak satın alabilir isterseniz evde kendiniz karton kutuları renkli kağıtlar ile kaplayarak sepetler yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin yaratıcılığınıza, maddiyata ve vakit ayırabilmenize göre değişmektedir.

Çocuk odası düzenleyen raflar
Çocuk odası düzenleyen raflar

Dekoratif çocuk odası raf modeli olarak siz de kare raf seçeneklerini kullanabilir ve bal peteği şeklinde ki dekoratif duvar raflarını tercih edebilirsiniz.

Çocuk odası raf modeli
Çocuk odası raf modeli

Hem dekoratif anlamda süs eşyalarını barındıran hem de çocukların ıvır zıvır ve oyuncaklarını saklamaya yarayan bu şahane raflar eminim sizinde kurtarıcınız olacak!

Dekoratif çocuk odası düzenleyici raf modeli
Dekoratif çocuk odası düzenleyici raf modeli

Rafları sadece düzenleyici olarak değil çocuklarınıza birer oyun alanı olarak da sunabilirsiniz. Yukarıdaki örneklerden ilham alarak değişik tasarımlar ortaya konabilir.

Çocuk odası dekoratif duvar rafları
Çocuk odası dekoratif duvar rafları

Çocuk odası dekoratif raf modelleri arasında ki bu kare gözlü bölümlerde bebek oyuncaklarını, kitapları ve dekoratif objeleri kullanabilirsiniz.

Çocuk odası için düzenleyici dolap
Çocuk odası için düzenleyici dolap

Düzenleyici çocuk odası dolapları arasında ki bu tasarım normalde yaylı dolaplar şeklinde tasarlanmış fakat yaratıcılık katılarak dolaplar çıkarılıp yerine plastik malzemelerden depolama alanları yaratılmıştır.

Erkek çocuk odası gözlü raf modelleri
Erkek çocuk odası gözlü raf modelleri

Erkek çocuk odası için mavi ve beyaz renkten oluşan dekoratif bir raflı dolap tercih edebilirsiniz.

Kız çocuk odası çatılı ev raf düzenleyici
Kız çocuk odası çatılı ev raf düzenleyici

Pembe renkli kız çocuk odası raflı dolap modeli bir ev şeklinde çatılı olarak tasarlanarak çocukların hem hayal güçlerini hayata geçirmekte hem de eşyalarını bir düzen içerisinde muhafaza etmesine olanak sağlayan işlevsel bir eşyadır.


Bir önceki yazımız olan Oda Bölme Fikirleri İle Kullanışlı Alanlar Yaratın! başlıklı makalemizde dekoratif oda bölme fikirleri, oda bölme fikirleri ve oda bölme panelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir