Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları


Çilek mobilya en yeni ve en kaliteli genç odası mobilya modelleri ile çocuklarınızın hayal gücünde yarattığı odayı tasarlayarak önlerine sermektedir. Çocuk odası modelleri denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında ki Çilek mobilya özel olarak kız çocukları ve erkek çocukları için ürettikleri tasarım harikası yatak odası takımları ile kullanıcılara bir çok seçenek sunmaktadır.

Çilek genç odası takımları konusunda yıllardır kullanıcıların yanında olarak her sezon birbirinden farklı modelleri ortaya çıkarmaktadır. Her tarzda ve her renkte mevcut olan Çilek genç odası modelleri gençlerin ilgisini çekmekte. Beyazlar içerisinde ki saflığı ve temizliği simgeleyen genç odaları, pembe genç odası modelleri, mavi renkli erkekler için hazırlanmış genç odaları ve arabalı yatakları ile her yaşta ki gencin beğenisini kazanmaktadır.

Çilek genç odası modelleri ve fiyatları konusunda ise sizler için detaylı araştırma yaparak bu konuda bilgilendirmek istedik. Özellikle anne ve babalar çocuklarına alacakları odanın önce dizaynına önem vermekte ardından ise tabi ki fiyat konusunda bilgi almak istemektedir. Her bütçeye uygun olan Çilek genç odası mobilya modelleri ise tasarlanan birbirinden farklı dekoratif genç odası modelleri zarifliği simgelemektedir. Çilek genç odası fiyatları ise 3.000 TL’den başlamaktadır.

Genç odası takımları içerisinde bulunan karyola, dolap, çalışma masası, komodin, alt karyola, yatak örtüsü, çekmeceli puf, raflı duvar aynası, güneşlik, tül, yatak örtüsü, halı, sandalye, abajur ve tavan aydınlatması farklı fiyatları ile resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Çilek genç odası takımı içerisinde ise karyola, çalışma ünitesi, çalışma masası, dolap ve komodin yer almaktadır. Diğer halı, abajur, tül vb. ürünler ise takıma ek olarak satın alınabilmektedir. Tabiki onların ücretleri de farklı farklı fiyatlardadır. İndirimde uygulayan Çilek mobilya direk internet üzerinden ürünlerinin satışlarını yaparak maksimum 30 gün olarak belirlenmiştir. Siz de aşağıda ki genç odası takımları ve fiyatları inceleyerek dilediğiniz ürünü resmi sitesinden satın alabilirsiniz. Fiyatlar indirime göre değişkenlik gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir