Çilek Mobilya Fırsat Köşesinde Neler Var? Çilek Mobilya 2017 İndirimleri


Çilek mobilya fırsat köşesi ile %20 + %20 indirimleri ile harika ürün çeşitliliği sunuyor. %70’lere varan indirimler sunan Çilek mobilya çocuk odası mobilyaları, çocuklar ve bebekler için oyuncaklar, çalışma masaları, ahşap bebek arabası gibi bir çok tekstil ve mobilyalarda indirimler sunuyor.

Çilek mobilya indirimleri için siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız kesinlikle bu yazımızı inceleyin. Sadece kargo ile gönderim seçeneği bulunan ürünler içerisinde;

Çilek mobilya flora çalışma masası,

Çilek flora st çalışma masası,

Flora bebek cibinlik,

Çilek biconcept çamaşırlık,

Çilek Gti araba yatak pembe renk,

Biconcept askılı raf,

Roal alt karyola gibi bir çok seçenek yer almaktadır.

Çilek mobilya arabalı yataklar arasında arkadaş yataklı özelliği de yer alan Coupe araba yatak beyaz renkli fiyatı 999,00 TL’ye peşin olarak satın alınabilir. Siz de bizi takip ederek Çilek mobilya 2017 indirimleri bizzat galerimizden görebilirsiniz.

çilek mobilya indirimleri
çilek mobilya indirimleri

‘Yukarıdaki bölümde hangi ürünlerin indirimde olduğu ve kaç tane oldukları ayrıntılı bir şekilde görülmektedir.’

Sadece Çilek çocuk odası modelleri değil aynı zamanda Çilek bebek beşiği modelleri içinde de çok güzel ve harika indirimler sizleri bekliyor. Bebek odası ve çocuk odası için gerekli olan perdeler, uyku setleri, yataklar, komodin, çalışma masası, yatak örtüsü, yorgan, yastık, tül gibi çok fazla seçeneği de Çilek mobilya takımları arasında bulabilirsiniz.

Çilek Mobilya 2017 İndirimleri


Bir önceki yazımız olan Şok Aktüel : 12-18 Temmuz 2017 Haftanın Fırsatları başlıklı makalemizde Şok 12 Temmuz 2017 aktüel, şok aktüel 12 temmuz ve şok aktüel ürünler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir