Çiçek Örgü Modelleri İle Dopdolu Galeri – Örgü Çiçek Motifleri

Çiçek örgü modelleri ile dopdolu galerimizi sizlere özel olarak paylaşarak bu nadide örnekleri siz hanımlarında görmesini istiyorum. Çiçek örgü modelleri ile siz de süsler, aksesuarlar, örgüler üzerinde süslemeler gibi bir çok farklı örnekte bu çiçekleri kullanabilirsiniz. Örgü çiçek örnekleri hem evinizin dekoru için hem de kıyafetlerde, aksesuarlarda, çantalarda kombin yapmak için kullanılabilir.

Tığ işi çiçek modelleri arasında en gözde olan tabi ki güllerdir. Örgü gül modelleri için farklı renklerde güller vazo içerisine koymak için yapılabilir. Özellikle örgü olarak yapılan battaniyelerde çiçekleri süsleme yapmak için tercih edebilirsiniz. Renkli yumaklar alarak siz de rengarenk çiçek dünyasını evinize taşıyabilirsiniz. Yüzlerce el işi çiçek motifleri arasından istediğiniz örnekleri yapın. Öncelikle kolay bir model ile başlayın daha sonra zor olan örnekleri de sırası ile yapın.

Çiçek modelleri örgü olarak daha çok gül olarak yapılsa da lale, leylak, papatya gibi örnekler ile de bu motifler yapılarak kullanılabilir. Sizlere galerimizde hem farklı renklerdeki gül motifleri hem de diğer çiçeklerden örnekler sunuyoruz. Umarım paylaştığım bu örnekleri sizlerde beğenir ve yazının altına yorum bırakabilirsiniz.

İşte yazı ve baharı evinize kıyafetlerinize getirecek olan örgü çiçek motifleri


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir