Bim Aktüel : 30 Haziran 2017 Cuma Fırsat Ürünleri

Bim Aktüel : 30 Haziran 2017 Cuma Fırsat Ürünleri ile yine bu hafta sayısız ihtiyacı karşılayacak. Fiyat bakımından çok uygun olan Bim kaliteli ürünleri ile her sınıftan insana hitap ediyor. Yaz gelmesi ile birlikte marketlere de artık yaz aylarında kullanılabilecek ürünler geliyor. Bu hafta Bim aktüel broşüründe eğitici telefon bebekler için 12,90 TL’ye satılmaktadır. Çocukların oynayabileceği en güzel oyunlar arasında ki puzzle da ikili paketi ile dikkatleri çekiyor.

Bim 30 Haziran 2017
Bim 30 Haziran 2017

Bim 30 Haziran’dan itibaren yukarıda ki resimde ve aşağıdaki resimlerde yer alan ürünler geliyor. Fakir blender seti için indirimleri arayanlar işte size fırsat! Mutfak gereçleri arasında en çok gerekli olan bu seti sadece 119,00 TL.

Bim Aktüel 20 Haziran 2017
Bim Aktüel 20 Haziran 2017

İster bahçeniz için bir spiral hortum alın isterseniz balkonunuza bir kurutmalık işte hepsini Bim 30 Haziran 2017 tarihinden itibaren tükenmeden almalısınız.

Bim mini buzdolabı
Bim mini buzdolabı

İş yerleri ve yazlık evler için çok uygun olan Mini buzdolabı ile yiyeceklerinizi bozulmadan saklayabilirsiniz. Oldukça soğuk tutan bu güzel buzdolabının sahibi olmak istiyorsanız yarından itibaren mutlaka Bim mağazalarına uğrayın.


Bir önceki yazımız olan Bim Aktüel 27 Haziran Salı'dan İtibaren İndirimli Ürünler başlıklı makalemizde bim 27 haziran, bim 27 haziran salı ve bim aktüel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir