Beyaz Ahşap Mobilyalı 2018 Ev Dekorasyonu


Beyaz ahşap mobilyalı ev dekorasyonu sayesinde düzen, sıcaklık, temizlik ve sakinlik… Beyaz renk ve ahşap mobilyaların bir araya geldiği harika bir ev turunu sizler için hazırladık. Dekoratif eşyalar, ışıklı mumlar, rengarenk çiçekler ile dizayn edilen bu stili siz de gördüğünüzde bayılacaksınız.

Doğal ışığı ile dikkat çeken ve marangozluk harikası olan bu ev, eğimli tavanları ile orijinal bir fikri ortaya çıkarmıştır. Çatı katı ev dekorasyonu örnekleri arasında ki modern mobilyalı dekorda birbirinden güzel aksesuarlar ve eşyalar göze çarpmaktadır.

Bu şahane ev dekorunu oda oda gezmeye ne dersiniz?

Beyaz mobilyalı ev giriş
Beyaz mobilyalı ev giriş

Evin girişinde dekoratif mumluk ve yanında gelişi güzel yer alan gitar ilk olarak hemen göze çarpmaktadır. Üzeri harika dekoratif objeler ile süslenmiş beyaz renkli modern dolap ve zeminde ki beyaz çam laminant parke birer uyum içerisindedir.

Beyaz renkli ev dizaynı aksesuarları
Beyaz renkli ev dizaynı aksesuarları

Tüm odalara açılan ve evin giriş kısmını oluşturan antre dekorasyonu ilk izlenim için en önemli alanlar arasındadır. Üzeri hasır ipler ile kaplı kaktüs şeklinde ki aksesuar ve dekoratif ışıklı ahşap merdiven girişin ambiyansını oluşturan en önemli etkenlerdir.

Beyaz ahşap mobilyalı yatak odası
Beyaz ahşap mobilyalı yatak odası

Şirin mi şirin küçük yatak odası ise yine beyazın harika tonları ile dizayn edilmiştir. Başucunda ki ahşap sehpalar üzerinde ki romantik mumlar, köşede ki ışıklı ve kurumuş dallı saksı, duvarda ki ahşap üçgen raf hepsi bir bütün olarak harika bir dekor sunar.

Ahşap tavanlı salon dekoru
Ahşap tavanlı salon dekoru

Geldik evin en önemli bölümüne! Misafirlerin ağırlandığı ve sürekli vakit geçirilen salon dekoru için ise beyaz renkli köşe koltuk üzerinde renkli kırlent modelleri yer almaktadır.

Çatı katı ev dekorunda tercih edeceğiniz en önemli detaylar arasında ise tavan dekoru bulunur. Buradaki ev dekorunda çatı beyaz renkli ahşaplar ile kaplanmıştır. Duvarlarda birbiri ile uyumlu modern ürünler, koltuğun bir yanında ahşap kasadan dergilik ve odanın padişahı konumunda ki şömine görünümlü dekoratif dizayn!

Ahşap yemek masası modeli
Ahşap yemek masası modeli

Salon için yemek masası modeli ise oldukça sade ve şık bir görünüme sahiptir. 4 kişilik masa ahşap tahtadan ve sandalyeler ise gri renkli şahane görünümlü malzemeden yapılmıştır. Tabak takımlarını koymanız için ise modüler bir dolap ve üzerinde şık aksesuar seçimleri bulunmaktadır.

Beyaz renkli mutfak dekorasyonu
Beyaz renkli mutfak dekorasyonu

Seramik karolar ile kaplı olan zemin, beyaz renkli vintage mutfak dolapları, ankastre mutfak ürünleri ve tezgah üzerinde ki aksesuarları ile göz dolduran küçük ama kullanışlı bir mutfak dekorudur.

Beyaz ahşap mutfak dolapları
Beyaz ahşap mutfak dolapları

Siyah ve beyaz rengin hakim olduğu mutfak dolapları siyah renkli kulpları ile şık bir görünüm sağlar. İkinci en dikkat çeken nokta ise tabi ki vintage kollu mutfak musluğudur. Tezgahta bulunan kesme tahtaları, ışıltılı vazo ve sugar yazılı seramik şeker kavanozu hoş bir dizayn sağlar.

Beyaz mutfak aksesuarları
Beyaz mutfak aksesuarları

Ankastre ürünler özellikle dolap içerisine gömülerek tasarım tek çizgi halinde ilerlemektedir. Seramik ev şeklinde ki mumluk yine çiçekli bir vazo ve seramik kaşıklık da dekorasyonun en güzel detaylarıdır.

Dekoratif çalışma odası mobilyaları
Dekoratif çalışma odası mobilyaları

Çalışma odası dekorasyonu öncelikle görüldüğü üzere kapı önünden başlayarak içeriye doğru süzülmektedir. Kapıda ki ahşap beyaz saksı da kuru çiçek dalları üzerinde ışıklı yıldızlar ve bize noeli hatırlatan geyik tarzı amblemler ile başlar. Yanında ise yine evimizin tüm odalarında yer alan olmazsa olmaz dekoratif bir mumluk!

Vintage çalışma odası dekoru
Vintage çalışma odası dekoru

Çalışma odasına adım attığınızda zeminde ki 3 boyutlu görünüme sahip şahane bir halı modeli bizi karşılıyor. Duvara konumlanmış salonda yer alan yemek masasının aynısı burada da bulunuyor. Dekoratif bir sandalye, çekmeceler, masa üstünde ki çiçekler ve bilgisayar ile ideal bir çalışma odasıdır.


Bir önceki yazımız olan 2018 Mobilya Modelleri başlıklı makalemizde 2018 mobilya fiyatları, 2018 mobilyalar ve dekoratif mobilyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir