Bernardo Kahvaltı Takımları


Bernardo kahvaltı takımları ile ister masanızda şıklık yaratabilir isterseniz daha sade modeller ile ortamı değiştirebilirsiniz. En güzel ve birbirinden şık tasarımlardan oluşan kahvaltı takımları zerafeti ile masalarınızı süslüyor.

Cıvıl cıvıl bir pazar kahvaltısı istiyorsanız Bernardo kahvaltı takımı modelleri ile siz de bir çok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Bernardo markasının birbirinden farklı renk ve desenlere sahip tasarımları bulunmaktadır. Sade, işlemeli, motifli ya da desenli kahvaltı takımları seçenekleri ile siz de bu şık takımları satın alabilirsiniz. Kalpli ve şekilli modellere sahip olan dekoratif kahvaltı takımları kesinlikle modası geçmeyen ve uzun seneler yıpranmadan kullanacağınız ürünlerdir.

Sevdiklerinizle güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsanız siz de şık kahvaltı takımları arasından en beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Kahvaltı takımı seti denildiğinde akla hemen ilk olarak tabaklar gelmektedir. Bernardo markası ise hem porselen kahvaltılık takımları olarak bir ürün meydana getirmiş hem de kapaklı kahvaltılık, çay bardakları ve kahvaltılık çay fincanları ile farklı kategorilerde ürünler sunmaktadır. Siz de bu harika tasarımları kendi kahvaltı sofranızda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bernardo kahvaltı takımı için özelikle 33 parça ürünler tercih edilmiştir. Flower resital desenli, Butterfky new bone desenli, romantic rose desenli ve blue romance setleri ile hanımların ilgisini çeken tasarımları sunmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Amerikan Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde amerikan mutfak, amerikan mutfak dekorasyonu ve amerikan mutfak dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir