Berke Mobilya Genç Odası Modelleri 2017


Berke mobilya genç odası modelleri 2017 yılında yine gençlerin seveceği birbirinden şık tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. En popüler genç odası mobilya modelleri arasında yer alan genç odaları bu sezon özel markalar ile görücüye çıkıyor. Berke mobilya genç odaları hem canlı renkleri hem de farklı fikirlerde ki dizaynları ile bizlere değişimi yaşatıyor.

2017 genç odası modelleri içerisinde en farklı tasarımları bir araya getiren marka değişik konseptleri ile gençlere seçim hakkı sunuyor. Antik genç odası takımı içerisinde üç kapıya sahip olan gardrop, karyola seti, çalışma masası, komodin, şifonyer, ayna ve kitaplık gibi alternatifler yer alıyor. İsterseniz modülleri tekli olarak satın alabilir isterseniz ürünleri bir arada kombin yaparak da alabilirsiniz. Berke antik genç odası fiyatı ise 4.750 TL olarak satın alınabilir.

Az yer kaplayan fonksiyonel mobilyalardan oluşan Berke genç odası takımları küçük ya da büyük odalar için rahatlıkla kullanılabilir. Genç odası dekorasyonu için farklı konsept üzerine hazırlanan bu özel tasarımlar canlı renkleri ile muhteşem bir farklılık yaratıyor. Siz de galerimizde ki örnekleri inceleyerek çocuklarınıza yeni fikirler verebilirsiniz. Sadece karyola olarak gemi karyola modeli oldukça beğeni kazanmaktadır.


Bir önceki yazımız olan En Güzel Çocuk Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyonu, çocuk odası dekoru ve çocuk odası takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir