Berjer Koltuklar


Berjer koltuklar ev dekorasyon örnekleri arasında salon, oturma odası ve yatak odası gibi mekanların dekorasyonu için vazgeçilmez mobilya seçimleri arasındadır. Genellikle köşe koltuk modelleri salon kısmında kullanıldığında yanına ek olarak tekli berjer modeli harika durmaktadır. Dekoratif berjer koltuklar farklı desen ve renkte kaplanabilir ya da istenilen model direk mağazalardan beğenilerek satın alınabilir.

Dekorasyona sihirli bir hava getiren berjer koltuk modelleri içerisinde modern tasarımların bulunduğu gibi daha klasik modellerde yer almaktadır. Klasik berjer koltukları ile de evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle evini yenileyenler ve eşyalarında değişiklik yapanlar için önereceğimiz birbirinden güzel berjer modelleri sizinde başınızı döndürecek. Genellikle koltuk takımlarında da artık berjerler muhakkak bir çok modelde yer almakta. Farklı dizayn arayanlar galerimizde ki bir çok dekoratif berjer modelini inceleyebilir.

Tekli berjer modelleri içerisinde kadife tonlarında ki koltuk kumaşları ve sarkan ponponlar farklı dizayn için örnektir. Ayrıca çiftli berjer modelleri de farklı renklerde evinizin dekorunu süslemeye yetecektir. Retro ev dekorasyonu içinde renkli berjer modelleri salona hava katacaktır.


Bir önceki yazımız olan Bohem Tarzı Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde bohem ev dekorasyonu, bohem tarzı ev dekoru ve dekoratif bohem tarzı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir