Bellona Modern Köşe Koltukları


Bellona modern köşe koltukları yine bu sezonda hem tasarımında ki farklılığı hem de birbirinden şık modelleri ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bellona mobilya köşe takımları evinizin dekorasyonu için her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı, sandıklı modelleri, kaliteli malzemesi ve rahatlığı bakımından binlerce kullanıcının ilk sırada seçtiği Bellona mobilya markası yine bu yıl favori olmaya aday!

Bellona mobilya köşe koltukları ile farklılık yaratarak ev dekorasyonu için yenilikler yapabilirsiniz. Dizayn seçenekleri içerisinde köşe modülleri ayrılır şekilde olanları da bulunmakta sabit olan modelleri de yer almaktadır. Dekoratif köşe koltuk modelleri kullanmak isteyenler bu özel tasarımları öncelikle değerlendirip daha sonra karar vermelidir. Modern köşe koltuk modelleri içerisinde yer alan en göz alıcı modeller Bellona mobilya farkı ile evinize geliyor. Yatak olabilme özelliği bulunan modelleri evli çiftler tercih edebilirken sadece görünüme önem verenler daha şık ürünleri tercihleri arasında bulundurabilir.

Bellona uzanmalı köşe takımları ile film izlerken ayaklarınızı uzatıp keyif yapabilirsiniz. Mavi, mor, kahverengi, yeşil, kırmızı, turkuaz ve çiçekli köşe takımları seçenekleri ile sizlere ürün yelpazesini bu yıl da sunmaktadır. En yeni köşe takımları arasında yer alan Vienza uzanmalı köşe koltuk ile ayaklarınızı uzatacak, rahatlayacak ve günün yorgunluğunu bu rahat koltuk üzerinde çıkarabileceksiniz. Bellona köşe koltuk fiyatları da galerimizde yer almaktadır.


Bir önceki yazımız olan Bellona 2017 Mutfak Masası Modelleri başlıklı makalemizde bellona mobilya, bellona mutfak masa sandalye takımları ve bellona mutfak masaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir