Bellona Mobilya Yemek Odası Takımları


Bellona mobilya en yeni yemek odası takımları ile yeni ev kuranlara, çeyiz hazırlayanlara ve eşyalarını yenilemek isteyenlere dopdolu seçenekler ile adeta karar vermeyi zor bir hale getiriyor. Yepyeni renkleri şık mı şık desenleri ve birbirinden farklı özellikleri ile tüketicilere bir sürü yemek odası mobilya alternatifi sunuyor. Bellona mobilya denildiğinde eminim sizin de gözleriniz ışıl ışıl oluyor! O kadar kullanışlı ve bir o kadar da dayanıklı olan Bellona mobilyaları uzun yıllar hiç eskimeden kullanılabilir. Bilenler bilir bilmeyenlere de buradan duyurulur!

 

Binlerce mağazası ve yüz binlerce ürün çeşitliliği ile her yıl kendini yenileyen marka bu sezonda yemek odalarına hitap ediyor. Bellona yemek odası takımları arasında masa, sandalye, aynalar ve çekmeceli dolaplar bulunuyor. Yemek odası için özel olarak satın aldığınız yemek takımlarını parçanın içerisinde yer alan dolaplarda ve çekmecelerde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca yemek odası takımları arasında bulunan masa aksesuarlarını da burada ki dolaplarda saklayabilirsiniz. Çatal ve kaşık gibi özel günlerde kullanılan gümüşlük takımlarda bu dolaplarda bulundurulabilir.


Bir önceki yazımız olan 2017 Tül Perde Modelleri başlıklı makalemizde dekorasyon, perde modelleri ve tül perde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir