Bebeklere Örme Yelek Örnekleri ve Modelleri

Bebeklere örme yelek örnekleri ve modelleri ile birbirinden eşsiz yelekler örebilir isterseniz bu yelekleri satarak para dahi kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımı olan bayanlar kendilerine hobi ve bir meşgale arıyorsa kesinlikle örgü işleri onlara göredir. Bebekler için örgü yelek modelleri arasında ise farklı örgü çeşitleri ve süslemeler bulunmaktadır.

Çocuklar için nasıl ki örgü yelekleri örmeyi düşünüyor ve onları soğuktan korumak istiyorsak aynı şekilde kendimizi de bu örgüler ile hastalıklara karşı koruyabiliriz. Tığla bebek yelekleri yaparken ayrı ayrı motifler yaparak daha sonra birleştirip bir örnek ortaya çıkarabiliriz. Eğer tığ örgüsü size zor geliyor ya da sevmiyorsanız o halde şiş ile bebek yelek örnekleri arasından beğendiğiniz modeli seçerek bu şekilde bir örgü yapabilirsiniz.

Örgü bebek yelek örnekleri hem basit modelleri ile hem de zor örnekleri ile modern örgü çeşitleri yapabilir ve istediğiniz renklerde ki ipler ile örgü motiflerini ortaya serebilirsiniz.

Erkek bebek örgü yelekleri arasında danteller yerine daha sade motifler düz örnekler kullanılmaktadır. Kız bebek yelek örnekleri içerisinde ise güllü, desenli, dantelli ve çiçekli gibi daha fazla ürün çeşiti ve modeli bulunmaktadır. Henüz bebeğin cinsiyeti belli değil ise o halde hem kız bebek için hem de erkek bebek için olan unisex örgü yelek örnekleri kullanabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Altıgen Motifi Yapımı - Battaniye İçin Örgü Motif Örnekleri başlıklı makalemizde altıgen motif, altıgen motif yapılışı ve bebek örgü battaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir