Bebek Odası Cibinlik Modelleri

Bebek odası cibinlik modelleri bebekleri çeşitli sinek, böcek ve diğer ısıran uçan canlılardan korumaktadır. Siz de bebeğinizi uyuttuktan sonra rahat etmesini ve herhangi bir haşereden zarar gelmesini istemiyorsanız mutlaka beşik cibinlik modelleri konusunda bizden yardım almalısınız ve galerimizde ki örnekleri incelemelisiniz. Bebek odası cibinlikler bebeğin cinsiyetine göre farklı renklerde tasarlanmıştır.

Bebek Odası Cibinlik Çeşitleri

Bebek odası dekoratif cibinlik modelleri arasında iki farklı çeşit bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi tavandan asılan cibinlik modelleri. Diğer alternatif seçenek ise beşiğe takılan cibinlik örnekleridir. Cibinliklerin temizliğine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü tülden yapılan cibinlik modelleri tozu toplar ve kısa sürede kirlenir. Boy olarak uzun olan tavan cibinlik modelleri takıp çıkarılma konusunda sizi zorlayabilir fakat ben daha çok bebek odası tavan cibinlikleri beğeniyoru diyorsanız her yıkamada bu cibinliği söküp tekrar yerine takmalısınız.

Beşik cibinlik modelleri ise yatağa monte edilmektedir. Çıkarıp takması kolay olduğu için daha çok bu tarz cibinlikler anneler tarafından tercih edilmektedir. Hem bebeğinizi sineklere vb. canlılardan koruyacak hem de bebek odası dekoratif cibinlik modelleri ile odaya farklı bir güzellik ve dizayn katabilirsiniz.

Tül cibinlikler arasında üzerinde renkli desenlerin ve karakterlerin bulunduğu hoş tasarımlar bebek odası dekorasyonu için özel olarak hazırlanmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Portmanto Seçimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde dekoratif portmanto modelleri, portmanto ve portmanto modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir