Hobi Dekorasyon - 26 Haziran 2017, Pazartesi

Bebek Eşyaları ve Odası En İyi Nasıl Düzenlenir?

8 Haziran 2017
64 kez görüntülendi

Bebek Eşyaları ve Odası En İyi Nasıl Düzenlenir?

Bebek eşyaları en iyi nasıl düzenlenir? sorusunu eminim benim gibi bir çok anne sormaktadır. Hem çevremden duyduğum hem de kendimin yaşadığı bu sıkıntılar için özel bir yazı hazırladım. Eminim yeni doğum yapmış annelere ya da henüz bu düzenden haberi olmayan annelere müthiş önerilerim var!

Bebek eşyası düzenleme oldukça zor bir iştir. Bebekler terlediği için ya da üzerine anne sütü veya mama gibi lekeler bulaştığı için devamlı kıyafet değiştirilir. Bu nedenle de dolabı sürekli dağılır. Tabi ki alt değiştirme gibi diğer gerekli işlemleri de saymıyoruz. Hem ayakkabılarını düzenlemek hem de oyuncaklarının biraz da olsa toplu durması için bazı pratik bilgileri siz de yapabilirsiniz.

Bebek Ayakkabı Rafı Hazırlama

Bebek ayakkabı rafı

Bebek ayakkabı rafı

Bebek eşyaları düzenleme fikirleri içerisinde kendinizin yapacağı bu özel raf sayesinde artık ayakkabıları daha toplu ve bir arada durabilecek. Siz de buna benzer bir hazır raf ya da kendinizin yapacağı bebek ayakkabılığı ile bebeklerin ayakkabılarını düzenleyebilirsiniz.

Bebek Sepeti Hazırlama

Bebek eşyası düzenleme organizatör

Bebek eşyası düzenleme organizatör

Bebek kıyafetleri düzenlemek için ya da bebek bezleri ve bebeğin havluları gibi gerekli eşyaları bir arada düzenli bir şekilde tutmak için resimde de gördüğünüz sepetleri kullanabilirsiniz.

‘Ya da kendiniz yapmak istiyorsanız örgü sepet modelleri olarak hazırladığımız yazıya göz atarak burada ki örneklerden yapabilirsiniz.’bknz.

Bebek Kıyafetleri İçin Askılık ve Raflar

Bebek dolabı düzenleme

Bebek dolabı düzenleme

Bebek kıyafet dolabı olarak hazır alınan ürünlerin içerisine siz de askılıklar ile bebek eşyalarınızı dizebilir ya da kapak içlerine resimde ki gibi sepet raflar takarak eşyaların derli toplu durmasını sağlayabilirsiniz.

Açık askı sistemleri olarak bilinen bu askılıkları satın alıp dolap içerisine monte edebilirsiniz.

Bebek Çekmece Düzenleyiciler

Bebek çekmecesi düzenleme

Bebek çekmecesi düzenleme

Bebeklerin eşyalarını sakladığınız çekmeceleri daha düzenli hale getirmek için bebek odası düzenleme olarak hazırladığımız bu yazımızda ki gibi bu çekmece düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

Siz de yukarıdaki bebek odası düzenleme fikirleri ile hazır olarak satın alınabilen ürünleri alabilir ya da kendiniz tasarladığınız el işleri ile bebek odasını düzene sokabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fantastik Duvar Dekoru Kendin Yap Fikirleri başlıklı makalemizde duvar dekorasyonu, fantastik dekor ve kendin yap duvar dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bebek Eşyaları ve Odası En İyi Nasıl Düzenlenir? Haberine Ait Etiketler

Bebek Eşyaları ve Odası En İyi Nasıl Düzenlenir? Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

Bebek Eşyaları ve Odası En İyi Nasıl Düzenlenir? Yorumları

Bebek Eşyaları ve Odası En İyi Nasıl Düzenlenir? Henüz yorum yapılmamış.