Bebek Battaniyesi Örnekleri

Bebek battaniyesi örnekleri ile siz de yumuşacık tene sahip bebeklere yumuşacık battaniyeler örebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız galeride hem şişle bebek battaniye örnekleri yer almakta hem de yeni doğacak ya da doğmuş bebekleriniz için tığ işi bebek battaniye örnekleri bulunmaktadır. Farklı renk ve desenler ile örülen bebek battaniyesi örnekleri için kalın ipler ve yumuşak anti bakteriyel ipler tercih edilmelidir. Anne ve babaların en kıymet verdikleri bebekleri için uyku sırasında rahat etmeleri ve sizin ördüğünüz bu tasarımlar ile ısınmaları için bu bebek battaniye modelleri gereklidir.

Düz örgü ya da haraşo örgüler ile yapılan kurdeleli ve kenarı oyalı battaniyeler şirin modelleri ile dikkati çekmektedir. Özellikle takım halinde örülebilen bu ürünlerden bebeğiniz için kaşkol ve şapkada örebilirsiniz. Bu sayede kış aylarında dışarı gezmelerine giderken ya da misafirliğe giderken bebekler için bu muhteşem tasarımları takım şeklinde kullanabilirsiniz. Tabiki battaniye bebek arabasında oturan bebeğinizin üzerini örtmek için oldukça önemli bir malzemedir.

Zigzag bebek battaniye modeli için renkli zigzag örgüleri şiş ile yapabilir ve bebeklerin hayal dünyasını daha da renkli hale getirebiliriz. Aynı zamanda tunus işi bebek battaniye örnekleri de son zamanlarda hanımların ilgisini çeken ve sıklıkla yaptıkları modeller arasında gelmektedir.

Bebek battaniyesi örgü modelleri arasında siz de bebeğinizin cinsiyetine en uygun renklerde ki tasarımları ona uyarlayarak yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Hasır Halat Avize Fikirleri başlıklı makalemizde dekoratif hasır halat avize, hasır halat avize ve hasır halat fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir