Bayan Örgü Örnek Şapka Modelleri

Bayan örgü örnek şapka modelleri en farklı tasarımlar ile örgü örmeyi sevenlerle bu galeri de buluşuyor. En çok kullanmayı bayanların sevdiği bu örgü şapka örnekleri birbirine taş çıkarırcasına zengin bir içeriğe sahiptir. Sadece tek bir şapka yapmak yerine siz de atkı ve şapka takımları olarak bir set yapabilirsiniz.

‘Ya da hemen örgü bere modelleri konulu yazımıza giderek oradan da müthiş harika örgüleri inceleyebilirsiniz.’bknz.

Eğer siz daha yeni şapka örmeye başlayan biriyseniz ya da örgü konusunda biraz acemilik yaşıyorsanız o halde basit örgü şapka örnekleri ile işe başlasanız daha doğru bir seçim olacaktır. Yanınızda yardımcı olacak birisi yoksa ve bu işe yeni başladıysanız kolay modelleri tercih etmelisiniz.

Kış aylarında daha çok kullanılan fakat yine de soğuk sonbahar ve ilkbahar günlerinde de sıklıkla giyilen şapkalar kış ayları geldimi hemen saklandıkları yerden çıkarılmaktadır. Siz de bu el örgüsü şapka örnekleri konusunda bilgi almak ve ulaşamadığınız en güzel örnekleri görmek istiyorsanız kesinlikle en harika tasarımların yer aldığı galerimizi incelemelisiniz.

Sadece soğuk havalar için değil kıyafetler ile kombin yapmak içinde bu örgü bere ve şapka modelleri tercih edilebilir. Siz de bizi daha yakından takip etmek ve yeni yazılarımıza bir an önce ulaşmak haberdar olmak için facebook hobi dekorasyon @dekorasyohobi sayfamızı takip edebilirsiniz.

Ayrıca pinterest içinse Hobi Dekorasyon yazısına tıklayarak hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Çiçek Motifleri Modelleri ve Yapımı başlıklı makalemizde örgü çiçek modelleri, örgü çiçek motifleri ve örgü çiçekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir