Bayan Örgü Boyunluk Modelleri

Bayan örgü boyunluk modelleri kış aylarının vazgeçilmez aksesuarları arasında gelmektedir. Boyunluk modelleri özellikle örgü ile yapılarak kıyafetler ile beraber kombin oluşturmaktadır. Kadınların zengin aksesuar seçimleri arasında mutlaka bulunması gereken örgü boyunluk örnekleri her zevke uyacak desenleri ve renkleri ile galerimizde sıralanmaktadır.

Örgü kadın boyunluk modelleri ister spor tarzda ister şık modeller ile isterseniz de daha modern tasarımlar ile örülebilmektedir. İki farklı örme metodu olan bu boyunluklar tığ ile de şiş ile de yapılabilir örneklerden oluşmaktadır.

Tığ işi boyunluk örnekleri olarak delikli, işkembe örneği kullanılarak ya da daha farklı tarzlarda yapılabilir. Boyunluk modelleri üzerinde de yine örgü çiçek motifleri ön plana çıkmaktadır. El örgüsü boyunluk modelleri ister siyah renkteki bir ip ile istenirse de beyaz renkli bir iple örülebilir.

Boyunluk örgü modelleri sadece düz örnekler ile değil aynı zamanda motifli örnekler ile de yapılan harika örgü çeşitlerini oluşturmaktadır. Selanik örgü boyunluk ile kolay bir örnek yapabilir ya da pirinç örgü boyunluk örneği ile biraz daha zaman alacak bu motifi yapabilirsiniz. Ama oldukça güzel bir motif örneği olarak size pirinç örgüsünü yapmanızı tavsiye ederim.

En özel örgülerin yer aldığı internet sitemizde bugün de en güzel örgü boyunluk örneklerini paylaşmak istedim. Kendinize bir hobi edinmek istiyorsanız ve stresten uzak kalmak istiyorsanız eğer kesinlikle örgü ve el işleri kategorimizi inceleyerek bu işe başlayın derim.


Bir önceki yazımız olan El İle Örülmüş Örgü Bot Modelleri başlıklı makalemizde bot patik örnekleri, ev botu örnekleri ve örgü bot örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir