Hobi Dekorasyon - 26 Haziran 2017, Pazartesi

Banyo İçin Dekoratif Kendin Yap Fikirleri

5 Mayıs 2017
161 kez görüntülendi

Banyo İçin Dekoratif Kendin Yap Fikirleri

Banyo için kendin yap fikirleri olarak farklı bir çok tasarım karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de banyoları güzelleştirmek için bu yaratıcı fikirleri siz de kullanabilirsiniz. Banyolar için harika fikirler arasında bulunan bu dekoratif banyo fikirleri ile siz de hayalinizde ki banyoyu tasarlayabilirsiniz.

Banyoda bulunan tüm eşyaları size sunduğumuz fikirler ile süsleyerek farklı bir banyo dekoru yapabilirsiniz. Örneğin; banyoda bulunan aynanız düz bir modele sahipse onu biraz daha süslemek için kenarlarına sıralı şekilde boncuklar ya da taşlar yapıştırabilirsiniz. Maliyeti de oldukça düşük olan bu çalışmaları sadece emek harcayarak ve bunun sonucunu da güzel bir şekilde alarak yapabilirsiniz.

Sadece yapacağınız küçük dokunuşlar ile eski bir banyo mobilya modelini yeni modern bir hale getirebilirsiniz. Yerdeki paspastan tutunda duş başlıkları, çamaşır makinesi ve diğer tüm objelere kadar hepsini kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Yaratıcı banyo fikirleri arasında eski eşyalarınızı çöpe atmak yerine evinizin bir köşesinde değerlendirebilirsiniz. Eski bir tencereyi alarak ve tencerenin etrafını hasır halat ile kaplayarak güzel bir banyo sepeti yapıp içerisine sabunlarınızı koyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hasır Halat Avize Fikirleri başlıklı makalemizde dekoratif hasır halat avize, hasır halat avize ve hasır halat fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
evimizi güzelleştirmek için fikirler

Banyo İçin Dekoratif Kendin Yap Fikirleri Haberine Ait Etiketler

Banyo İçin Dekoratif Kendin Yap Fikirleri Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

Banyo İçin Dekoratif Kendin Yap Fikirleri Yorumları

Banyo İçin Dekoratif Kendin Yap Fikirleri Henüz yorum yapılmamış.