Bahçe Dekor : Oturma Grupları ve Bahçe Mobilyaları

Bahçe dekor oturma grupları ve bahçe mobilyaları ile siz de aileniz ve yakınlarınız ile bahçenizde keyifli vakit geçirebilir ve günün tadını mis gibi yeşillikler içinde bahçenizde tadabilirsiniz. Birbirinden farklı markaların ürettiği bahçe mobilya setleri ile sizlere çok güzel bir yazı hazırladım. Bu ürünleri direk internet üzerinden satın alarak kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının trendi olan doğal malzemelerden üretilen ürünler ile siz de bahçenizi bir anda değiştirebilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız dekoratif bahçe mobilyaları için hemen örnekleri inceleyim.

Lariana kahve minderli set ; bu ürün resimde göründüğü gibi 2 adet tekli koltuk, 1 adet ikili koltuk ve sehpa seçeneklerinden oluşmaktadır. Üzerinde ki krem rengi minderlerinde dahil olduğu bu setin fiyatı 489,90 TL.

Lariana kahve minderli bahçe mobilyası
Lariana kahve minderli bahçe mobilyası

Oldwooddesign bahçe ve teras koltuk takımı ; bu harika ürün rengi doğal ahşap tonlarında ve üzerinde koruyucu vernik ile tasarlanmıştır.

Hafif pürüzlü yüzey kullanılarak ahşabın doğal hali korunmuştur. Fakat ürün açıklamasında ahşabın doğası gereği zamanla çatlamalar olabileceği de belirtilerek olumsuz tarafını da sizlere aktarayım dedim. Ahşap bahçe mobilyası fiyatı ise biraz pahalı. Ürünün tamamı minderler hariç 1.799,90 TL.

Bahçe ve teras için oturma grubu
Bahçe ve teras için oturma grubu

Rainbow California bej rengi 3’lü set ; bej renginde ki bahçe takımı 2 adet koltuk, 1 adet üçlü kanepe ve 1 adet sehpadan oluşmaktadır. Bahçe mobilya setleri olarak bu takımda sırt ve oturma minderleri fiyata dahildir. Bahçe mobilyası fiyatı ise 3.047,99 TL.

Rainbow california bej rengi 3'lü bahçe mobilyası
Rainbow california bej rengi 3’lü bahçe mobilyası

Diğer bahçe mobilyaları ve farklı malzemeden tasarlanan bahçe oturma grubu fiyatları için aşağıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 12 Farklı Teras ve Balkon Dekorasyonu Modelleri başlıklı makalemizde balkon dekorasyonu, balkon ve teras mobilyaları ve teras dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir