Aşk Rengi: Beyaz ve Gri Ev Dekorasyonu

Aşk rengi beyaz ve gri ev dekorasyonu ile siz de en zarif kombinasyonu sağlayabilirsiniz. Beyaz ve gri rengin karışımı biraz ciddiyet içerdiği için bence çocuk odaları gibi alanlar için uygun değildir. Fakat bu renk karışımları ve farklı renkler ile kombin yapılırsa beyaz ve gri renkler barışı ve huzuru odaya getirecektir. Yanına istediğiniz rengi ekleyerek güzel bir kombinasyon sağlayabilir ve odanızdan hiç bir zaman sıkılmazsınız.

Gri ve beyaz ev dekorasyonu için ilham alacağınız bazı fikirleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Mobilyalarda açık renkler tercih ederken duvarlarınızda gri rengin tonlarını kullanabilirsiniz.

Beyaz ve gri salon dekorasyonu
Beyaz ve gri salon dekorasyonu

Resimdeki gri salon dekorasyonu örneğinde masa üzerinde altın renkteki objeler kullanılarak kombin sağlanmıştır. Siz de istediğiniz renkte ki bir objeyi bu şekilde kullanabilirsiniz.

Beyaz ve gri mutfak dekorasyonu
Beyaz ve gri mutfak dekorasyonu

Gri ve beyaz mutfak dekorasyonu için fayanslar beklediğimiz gibi güzel renklerden oluşturulmuş. Mutfak gereçlerinde yine beyaz renkler ve gri tonları ön plana çıkmaktadır. Karışık renkler yerine bu güzel şık duran renk uyumunu siz de tercih edebilirsiniz.

Gri beyaz yatak odası dekorasyonu
Gri beyaz yatak odası dekorasyonu

Beyaz ve gri yatak odası dekorasyonu için yatak başlığı olarak duvarda bir yazı tahtası kullanılmıştır. Siz de eşiniz ya da sevgilinize burada güzel notlar hazırlayabilir ve o uyanmadan ona iyi günler dilekleri sunabilirsiniz.

Gri ve beyaz yemek odası
Gri ve beyaz yemek odası

Gri ve beyaz yemek odası dekoru olarak ahşap sandalyeler gri renklerde tercih edilirken masanın bazı bölümleri sırf ahşap renk bazı kısımları ise bembeyaz renkten tasarlanmıştır. Stor perdeler, masa üzerindeki aksesuarlar ve abajur ise sıkı bir uyum içerisindedir.

Gri beyaz ahşap oda dekoru
Gri beyaz ahşap oda dekoru

Ahşap ev dekorasyonu olarak harika bir masa, gümüşlük, konsol ve duvar tablo örneği karşımızda duruyor. Eminim bu tasarıma bayılmayan yoktur. Eskitme şeklinde yapılan ve zor bulunur örnekleri temsil eden bu gri ve beyaz yemek odası dekorasyonu için masa ve diğer tüm objeler birbirini tamamlar niteliktedir.

Gri ve beyaz bebek odası
Gri ve beyaz bebek odası

Bebek odası dekorasyonu için sırf gri ve beyaz renkler kullanmak yerine sizlere önerdiğim bir kaç tane odayı aynı resimde birleştirdim. İsterseniz bu resimlerden kendi beğendiklerinizi çekip alarak yeni baştan bir oda yaratma fikrini edinebilirsiniz. Beyaz ve gri bebek odası için işte size önerdiğim favoriler…


Bir önceki yazımız olan Bahçeniz İçin Yaratıcı Korkuluk Fikirleri başlıklı makalemizde bahçe korkuluğu, dekoratif korkuluk ve korkuluk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir