Ara Dantel Örnek Modelleri


Ara dantel örnek modelleri arasında birbirinden harika el işleri bulunmaktadır. Çok eski yıllardan günümüze kadar gelen bu güzel dantel ara örnekleri ile sizlere özel bir galeri hazırladık. Ara dantel örnekleri sadece çarşaf takımlarında değil aynı zamanda masa örtülerinde, pike takımlarında, yatak örtülerinde ve evin bir çok alanında tercih edilmektedir. Oldukça öneme sahip olan bu tasarımlar artık günümüzde oldukça önem kazanmıştır.

Siz de ara dantel örneği yaparak masalarınızın üzerini ya da karyolanızı daha süslü ve güzel hale getirebilirsiniz. Özellikle çeyizlik olarak yapılan bu örnekleri siz de kız çocuklarınız için hemen örmeye başlayabilirsiniz. Dantel pike takımları arasında yer alan bu ara danteller ev tekstil ürünleri arasında en çok dikkat çekenler içerisindedir.

Dantellerin ev içerisinde o kadar çok kullanım alanı var ki neredeyse evin her alanında bu dantel örnekleri serili halde bulunmaktadır. Hem mobilyaları ön plana çıkaran hem de güzellik katan bu harika tasarımları siz de tercih edebilirsiniz.

Dantel örnekleri ara takımları için aşağıda ki galerimizi inceleyebilir ve bu senenin moda örgü örneklerini hemen görebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Keçe Tabanlı Fiyonklu Pembe Patik Yapımı başlıklı makalemizde fiyonklu pembe patik örneği, keçe tabanlı patik örneği ve keçeli kolay patik modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir