Alfemo Yemek Odası Modelleri


Alfemo yemek odası modelleri arasında oldukça şık tasarımlar özel dizayn ile marka tarafından üretilmektedir. Alfemo mobilya yemek odası modelleri modern ve farklı malzemeden tasarlanmış masa sandalye takımları ile farklılık katmaktadır. Evin dekoruna çok önemli katkı sağlayan yemek odası takımları artık bir ihtiyaç olarak evin dizaynına eklenmektedir.

Alfemo yemek odası takımları hem salon kısımlarında hem de mutfaklarda kullanılarak şık tasarımları ile ortaya çıkıyor. Herkesin beğenisini kazanan Alfemo yemek takımları şık desenleri ve renkleri ile salon bölümüne farklı bir dizayn katıyor. Masa seçenekleri içerisinde açılır kapanır özellikleri bulunan masa daha fazla misafir ağırlamaya yardımcı olacaktır. Yıllarca yıpranmayan özellikte ki bu yemek masası modelleri uzun seneler sorun çıkarmadan kullanılabilir.

Yemek odası takımı Alfemo mobilyanın konsol, konsol ayna, masa, sandalye ve sehpa gibi seçenekleri farklı seçimler içerisinde yer alabilir. Aksesuar olarak sarkıt aydınlatmalar ya da farklı dekoratif ürünler fiyata eklenebilir. Dekoratif yemek odası modelleri içerisinde ki Brooklyn isimli modelde tarz olarak metal ve özel dikişler yer almaktadır. Deri detayları bulunan yemek takımı lüks kumaşa sahip sandalyeler ile daha da zenginleştirilmiş.

 


Bir önceki yazımız olan Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları başlıklı makalemizde dekoratif yemek odası takımları, kelebek mobilya yemek odası takımları ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir