Akrilik Mutfak Dolapları ve Dekoratif Mobilyalar


Akrilik mutfak dolapları ve dekoratif mobilyalar arasında son yılların en çok dikkat çeken ve en dayanıklı olan mutfak tasarımları yer almaktadır. Akrilik malzemeden üretilen bu mutfak dolapları çok kaliteli, temizlemesi kolay ve çizilmeyen özelliğe sahiptir. Bu nedenle hanımlar tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Akrilik mutfak modelleri iki farklı şekilde yapılmaktadır. Birinci mdf üzerine yapıştırılan akrilik parlak folyo yani akrilik boya ile yapılan modeli, ikinci olarak ise melamin kaplama ile yapılan modelleri mevcuttur. Melamin kaplama olan diğerine oranla daha dayanıklıdır. Kolay çizilmez ve deformasyonu önleyen malzemeler ile yapılmıştır.

Mutfak Dekoru İçin Akrilik Dolaplar

Mutfak dekorunu yenilemek isteyenler ya da yeni daire, ofis, konut satın alanlar buradaki müthiş örnekleri siz de değerlendirebilirsiniz. Dekoratif bir mutfak yaratmanın önceliği mobilya seçimlerinden gelmektedir. Görsel güzelliği olan ve aynı zamanda çok kullanışlı olan akrilik mutfak dekorasyonu eminim sizinde hoşunuza gidecek ve bir an önce evinize bu mobilyalardan bir mutfak tasarımı yapacaksınız.

Akrilik mutfak dolabı modelleri arasında siz de inceleme yaparak en beğendiğini modelleri bilgisayarınıza ya da telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

Neden Akrilik Mutfak Dolapları Tercih Etmeliyim?

Dünyada en fazla kullanılan mutfak dolapları arasında gelen bu ürünler uzun seneler kullanılmaktadır. Çizilmelere karşı çok dayanıklı olması seçilmesine bir nedendir.

Hijyenik olan bu ürünler kolay bir şekilde temizlenir. Diğer mutfak ürünlerine göre pahalıdır. Bunun nedeni de bir çok avantajının olmasıdır.

  • Akrilik mutfak dolapları kaliteli malzemeden üretilir.
  • Temizliği kolay ürünlerdir.
  • Kesinlikle çizilmez.
  • Suya karşı çok dayanıklı malzemedir.
  • İster parlak ister mat olan modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Akrilik parlak dolaplar ayna gibi parlar ve mutfağınıza şıklık katar.
Akrilik ankastre mutfak modelleri
Akrilik ankastre mutfak modelleri
İkea akrilik mutfak dolabı modeli
İkea akrilik mutfak dolabı modeli
İki renkli akrilik mutfak dolapları
İki renkli akrilik mutfak dolapları
Mat akrilik mutfak dolabı dekoru
Mat akrilik mutfak dolabı dekoru
Siyah beyaz akrilik mutfak dolapları
Siyah beyaz akrilik mutfak dolapları
Turkuaz akrilik parlak mutfak dolabı
Turkuaz akrilik parlak mutfak dolabı

Yukarıda ki fotoğraflarda farklı farklı akrilik malzemeden yapılan mutfak dolapları yer almaktadır. Mor, beyaz, siyah, pembe vb. bir çok renkte tasarlanabilir.


Bir önceki yazımız olan Örnek Antre ve Giriş Dekorasyonu başlıklı makalemizde antre dekorasyonu, antre giriş dekorasyonu ve giriş dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir