Ahşap İle Geri Dönüşüm Fikirleri

Ahşap ile geri dönüşüm fikirleri kendi el emeğiniz ile yapılan özel tasarımlardır. Dekoratif olarak kullanılan bu geri dönüşüm ürünleri ucuz ve basit bir şekilde farklı eşya türlerine dönüşmektedir. Geri dönüşüm fikirleri arasında oldukça farklı olan bu tasarımlar ile siz de evinizde şık dokunuşlar yapabilirsiniz.

Son zamanların modası olan ahşap palet dekoratif mobilyalar ile sizde farklı tasarımları bir arada derleyebilirsiniz. Ahşaptan dekoratif mobilya tasarlarken genellikle tercih edilen tasarımlar arasında tabureler, masalar, kitaplıklar, raflar, ayakkabılıklar, duvar dekorasyon ürünleri diye sıralayabiliriz.

Eski eşyalarınızdan enteresan tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Ahşap palet fikirleri ilk olarak düzenlemeniz gereken bir fikir olarak sizlere sunulmaktadır. O kadar çok şey yapılabilir ki ahşap palet modellerini siz de odalarınızda dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

Ahşap ile geri dönüşüm yapmak için öncelikle elinizde mevcut olan ahşapları değerlendirmek için önünüze getirin ve neler yapabileceğinizi aşağıda ki galerimiz ile tespit edin. Ayrı ayrı parçalar ve eski metal parçaları da ahşap üzerine ekleyebilirsiniz. Örneğin ahşaptan duvar panosu yaparak çocuk odasını süsleyebilirsiniz. Üzerinde çeşitli stickerları ve baskıları da yapıştırarak çocuğunuz ile beraber ortak paylaşım yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Lif Modelleri başlıklı makalemizde lif örnekleri, örgü lif modelleri ve örgü lif takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir