Ağaç Parçaları İle Dekorasyon Fikirlerini Denediniz Mi?


Ağaç parçaları ile dekorasyon fikirlerini denediniz mi? Eğer henüz buna ayıracak vaktim olmadı ya da hiç aklımdan geçmedi diyorsanız bu fikirler eminim sizi harekete geçirecektir. Birbirinden şahane ağaç parçası dekorasyon önerileri ile siz de en beğendiğiniz ürünü evde kendiniz farklı bir yorum katarak bambaşka bir aksesuar ortaya çıkarabilirsiniz.

Geri dönüşüm fikirleri arasında en çok beğeni toplayan bu ürünler dışarıda ya da kumsalda bulduğunuz ağaç dalları ile basit bir şekilde yapılmaktadır. Daha önceden kendin yap fikirleri konusunda araştırma yaptıysanız muhakkak bu ürünlere rastladınız demektir. Yoksa bizim sayemizde bu müthiş tasarımları hemen görebilirsiniz.

Ağaç parçası kendin yap fikirleri gördükten sonra eminim siz de artık her ağaç dalına acaba ne yapabilirim diye bakacaksınız.Siz de şehir hayatından uzaklaşıp kendinizi doğaya, yeşilliğe ya da bir deniz kenarında tatile bırakacaksanız muhakkak bu ürünleri ya da kendi yaratıcılığınız ile oluşturduğunuz ağaç dallarından farklı bir çok obje yapabileceksiniz.

Ağaç parçasından mumluk yapımı
Ağaç parçasından mumluk yapımı

Siz de sahilin kıyısında resimde ki gibi kurumuş bir ağaç dalı bulursanız öncelikle neler yapabilirim diye bir düşünün daha sonra buradaki gibi oyuklar oluşturarak içlerine küçük mumlar yerleştirin. Doğal ve özgün tasarımınız ile odalarınıza ışık saçabilirsiniz. Özellikle romantik anlar için mumlar vazgeçilmezdir.

Ağaç parçası ve halattan havluluk modeli
Ağaç parçası ve halattan havluluk modeli

Banyonuz için şık bir tasarım arıyor fakat bulamıyorsanız işte size ilham verecek bir örnek daha! Banyonuzda havluları asmak için iki ağaç parçasından ve kalın halattan bu şekilde dekoratif banyo havluluk modeli yapabilirsiniz.

Ağaç parçalarından çapa duvar süsü
Ağaç parçalarından çapa duvar süsü
Ağaç parçası merdiven korkuluğu
Ağaç parçası merdiven korkuluğu

Bir önceki yazımız olan El Yapımı Banyo Aksesuar Modelleri başlıklı makalemizde banyo aksesuar modelleri, banyo aksesuarları ve dekoratif banyo aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir