2017 Zebrano Mobilya Çocuk ve Genç Odası Modelleri


2017 Zebrano mobilya çocuk ve genç odası modelleri olarak firma bu senede oldukça farklı tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Zebrano çocuk ve genç odaları için birbirinden değişik örnekleri sunuyor. Zebrano Vanessa genç odası takımı avangart çizgileri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Karyola başlığı büyük ve gösterişli olarak tasarlanan bu yatak odasında gardrop, çalışma masası, yan sehpalar ve çekmeceli tuvalet masası ile genç kızlara harika bir tasarım sunuluyor.

Zebrano Santorini genç odası ise erkeklere hitap eden bir yatak odası tasarımı. Mavi ve beyazın karışımından oluşan renklerle ve mobilyalarda ki sportif hava ile gençlerin enerjilerini yansıtıyor. Kitaplık ve çalışma masası modeli henüz okul çağında olan gençler için uygun. Zebrano Queen genç odası modeli ise krem ve pembe tonlarında ki dekoru ile bizlere hoş bir tasarım sunuyor. Geniş yatak ve karyoları üzerinde ki tüllerden oluşan cibinlik odaya bir prenses edası katmaktadır.

Uzun seneler güvenle kullanacağınız Zebrano genç odası takımları farklı renk ve stilleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Zebrano çocuk odası takımları içerisinde Pome isimli yatak odasında çift kişilik ayrı ayrı yataklar bulunmaktadır. Duvara monte edilen dekoratif çalışma masası ise markanın gösterişli ürünleri arasındadır.


Bir önceki yazımız olan Berke Mobilya Genç Odası Modelleri 2017 başlıklı makalemizde berke genç odaları, berke mobilya ve genç odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir