2017 Vintage Yemek Odaları

2017 vintage yemek odaları eski yıllarda ki nostaljik havayı günümüze taşıyarak yepyeni mobilya çeşitliliği sağlıyor. Etrafında yuvarlak hatların yer aldığı modellerde ki yemek odaları bu yıl da yine moda. Diğer mobilya modellerinde olduğu gibi vintage yemek odası dekorasyonu için tercih edilen renkler arasında pastel tonları hakim ve kullanılan ahşap malzeme ise oldukça yüksek kalitede. Pastel tonları içerisinde pembe, mavi, krem ve yeşil tonları oldukça farklı alternatifleri sunuyor. Yemek odası takımları olarak yine sade ve fazla abartı olmayan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Vintage yemek odası takımları kesinlikle keskin hatlar taşımıyor tam tersi yumuşak hatları ve kumaş bölümlerinde ki çiçekli dekorları ile ortama hoş bir hava veriyor. Vintage yemek masası üzerinde kullanılan oymalı bölümler ve sandalyelerde ki zarif kumaşlar ise sadelik ile birlikte dekorasyona renk katıyor.

Yemek odalarında sadeliği ön planda tutmak isteyenler ve geçmiş ile günümüzü birleştirmek isteyenler kesinlikle burada ki hoş modelleri odalarında kullanabilir. 2017 vintage yemek odası takımları olarak birbirinden farklı dizaynların yer aldığı müthiş galerimize siz de hiç vakit kaybetmeden göz atabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Alfemo Yemek Odası Modelleri başlıklı makalemizde alfemo, alfemo mobilya ve alfemo mobilya yemek odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir