2017 Şömine Modelleri


2017 şömine modelleri yine yepyeni bir yılda içimizi ve hem de evimizi ısıtacak. Lüks ev dekorasyonu içerisinde çoğunlukla yer alan şömine modelleri yaygın olarak ev dekorasyonu için tercih edilmektedir. Gösterişli ve bir o kadar da göze hitap eden şömineler artık bir apartman dairesinde bile kullanılır hale geldi. Dekoratif şömine modelleri evin dizaynı için kullanılırken aynı zamanda da ısınmaya da katkı sağlamaktadır.

2017 dekoratif şömine modelleri her tarza hitap ederek hem klasik modelde hem de oldukça modern tasarımları ile evlerin baş köşesine yerleşiyor. Sportif tarzda ki şömineler kesinlikle genç çiftler ve eviniz spor havada dekore edenler için kolay kullanım olanağı sağlıyor. Sadece odun ile ısınma sağlayan dağ evi şömine modelleri değil artık günümüzde gelişen teknoloji ile elektrikli şömine modelleri de evlerin vazgeçilmezleri arasında.

Şömine modelleri kaç çeşitte olabilir ki demeyin! O kadar farklı seçenekleri mevcuttu ki adeta siz bile gördüğünüzde şaşıracaksınız. Ev dekorasyonu için dikkat çekici ve ilginç şömine modelleri arayanlar muhakkak galerimizde ki bir modeli beğenecek. Dekorasyonda şıklık yaratmak isteyenler en güzel şömine modelleri ile evinde farklılık yaratabilir. Siz de şimdiden salonunuzda şömine için bir bölüm ayırın ve hemen en beğendiğiniz modelleri seçerek kısa zamanda evinize yerleştirin.

Evinizde ki Yeni Şıklık!

Evlerde ki yeni şıklık olarak tanımladığımız şömine dekoru için nasıl bir yer hazırlamalıyım diye merak edenler galerimizde ki ev dekorlarını inceleyerek evinde en uygun bölümü seçebilir. Ya da ev dekoru için anlaştığınız iç mimardan dekorasyona ek olarak şömineyi de isteklerinizde belirtin.


Bir önceki yazımız olan En Şık Pembe Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde dekoratif pembe ev, pembe ev dekorasyonu ve pembe ev dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir