2017 Salon Takımı Modelleri


2017 salon takımı modelleri özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin yoğun bir şekilde araştırdığı mobilyalar arasında gelmektedir. Son zamanlarda ise en fazla araştırılan salon takımı içerisinde country mobilya modelleri gelmektedir. Diğer modeller arasında ise avangart salon takımı modelleri konusunda da büyük beğeni görülmektedir.

Salon takımlarında tercih edilen L koltuk modelleri de günümüz modasına uyarlanarak özellikle TV karşısında rahat etmeyi ön plana çıkarmıştır. Şıklığın önemli simgeleri arasında bulunan köşe koltuk modelleri konusunda ise farklı tarzları bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin L koltuk üzerine country tarzı yastık kılıfları kullanılabilir.

Salon takımı modelleri olarak bir diğer yoğunluk ise üçlü, ikili ve berjer takımları olarak geliyor. İstikbal, Bellona gibi tanınmış markaların kaliteli ürünlerini kullanarak uzun seneler koltuklarınızı salonlarınızda sergileyebilirsiniz.

Evlerinde renkli seçimler yapmak isteyenler dekoratif salon takımı modelleri arasında farklı renk seçeneklerini tercih edebilir. Yeşil ve sarı tonları salon takımları içerisinde en çok kullanılan kumaşlar arasında gelmektedir. Ev dekorasyonu için en güzel salon takımlarını sizler için galerimizde detaylı olarak paylaşıyoruz.

Salon dekorasyonu için kullanacağınız mobilyalarda renk seçimleri ilk olarak, ikinci olarak ise ortamın hangi tarzda döşendiği önem taşımaktadır. En güzel salon takımı modelleri için hemen galerimizden inceleme yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan İlginç Salon Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde farklı salon dekorasyonu, ilginç salon dekorasyonu ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir