2017 Ranza Modelleri


2017 ranza modelleri yatak odalarınızın boyutlarına göre en uygun mobilya modellerini siz kullanıcılara sunmaktadır. Çocuk ve genç odalarında kullanılan ranza yataklar dar yatak odaları için çok uygundur. Son yıllarda birbirinden farklı seçenekler ile karşımıza çıkan ranzalar odanın alanında genişlik yaratarak odanın şık bir mekan haline gelmesini sağlamaktadır.

Ranzalarda eski yıllarda sadece iki katlılar kullanılırken şimdilerde ise dörtlü ranza seçenekleri gibi tercihler ortaya çıkmıştır. Mobilya malzemesi olarak ise ceviz, ferforje, akağaç ve gürgen gibi seçimler kullanılmıştır. Özellikle son moda olan masa şekline gelebilen ranza modelleri de favori seçimler arasındadır. Dar çocuk odaları için oldukça uygun seçimlerdir.

Masif ahşap gibi sağlam bir şekilde üretilen ranzalar eskiye oranla daha da sağlam olarak karşımıza çıkıyor. Dekoratif ranza modelleri arasında iki katlı karyola şeklinde ki ve merdiveni bulunan ranzalar bulunuyor. Altı çekmeceli ranza modelleri de yine merdiven ile üst kata çıkılmayı sağlıyor.

Direk duvara monte edilen ranzalar ise yan duvardan tırmanmayı sağlayan basamaklara sahip oluyor. İki katlı olan ve üst kısmı çadır şeklinde olan ranzalarda ise alt çekmeceler oldukça kullanışlı olmaktadır. Alt kısmı çekyat ya da koltuk olan ve açılıp kapanabilen ranza yataklarda gençlerin ilgilerini çekiyor.

Ranza modelleri arasında iki katlı ve basamakları yanda bulunan diğer kısmı da çalışma masası ve kütüphane olarak tasarlanmış modeller de yer alıyor.

Yani kısaca 2017 ranza modelleri arasında her zevke hitap edecek bir ürün bulmak mümkün. Sadece üstü yatak alt bölümü ise çalışma masası şeklinde olan ranzalarda küçük yatak odaları için çok uygun. Dekoratif ranza resimleri için siz de fikir arayışında iseniz hemen galerimizi inceleyin ve en güzel ranza modelleri konusunda bilgi edinin.

Son olarak sizlere yeni ranza örnekleri ekledim ve bu modern tasarımları göstererek yeni fikirler elde etmenizi amaçladım. Her yeni güne yepyeni hobiler ve dekorasyon modelleri ile merhaba diyerek sizlere daha faydalı işler yapmaya çalışmaktayız. En güzel çocuk odası dekorasyonu için yeni fikirler öğrenmek ve uygulamak için yazıya hemen tıklayarak gidebilir ve sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2017 Çatı Katı Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde çatı katı dekorasyon fikirleri, çatı katı dekorasyonu ve Dekoratif çatı katı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir