2017 Oturma Odası Modelleri

2017 oturma odası modelleri ile evinizi istediğiniz dekorasyon parçaları ile kombin yapabilirsiniz. Evin en çok vakit geçirilen bölümü olan oturma odası dekorasyonu oldukça önem taşımaktadır. Bazı zaman bir kahve içmek için vakit geçirdiğiniz, tv izlemek için zaman harcağınız oturma odaları evin en rahat ve konforlu olması gereken odaları arasındadır. Siz de rahat bir koltuğa uzanarak film ya da dizi seyretmek istiyorsanız odaya enerji verecek ve uyum sağlayacak oturma odası mobilya modellerini tercih etmelisiniz.

Oturma Odası Takımları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelik olarak salon dekoru koltuk modelleri için kullanılan malzemelere önem verilmelidir. Yani malzemenin sağlamlığı oldukça önemlidir.

Tarz olarak kullanacağınız alan ile mobilya renklerinin uyumlu olması gerekmektedir. Koltuk takımı mekan ile uyumlu olursa ahenk bozulmaz ve göze hoş gelir.

Oturma odası dekoru için kullanılan mobilyaların işlevsel olması gerekmektedir. Renk olarak bu senenin moda rengi kremler ve marjinal tasarımlar bir bütün olarak tercih edilebilir. Ayrıca mor ve buz mavisi renkleri de oturma odaları için kullanılabilir.

2017 oturma odası modelleri konusunda yardım almak için hemen aşağıda ki galerimizi gezebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan En Güzel Köşe Takımı Modelleri başlıklı makalemizde köşe koltuk modelleri, köşe koltuk takımları ve köşe takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir