2017 Modası Örgü Dantel Yazlık Şal Modelleri


2017 modası örgü dantel yazlık şal modelleri ile siz de yaz aylarının serin akşamlarında hem şık olacak hem de bu harika şal örnekleri ile kıyafetlerinizde kombin yapabileceksiniz. Yazlık örgü şal modelleri içerisinde daha çok delikli olarak tasarlanan çiçek motiflerinden yapılan örnek şal modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bende sizler için bu güzel örnekleri araştırarak paylaşmak istedim.

Özellikle serin yaz akşamlarında, katıldığınız bir davette, düğünde, nişanda, kınada, yemekte yani kısacası dilediğiniz her yerde açık kıyafetler üzerine örgü şal örnekleri yaparak siz de kıyafetinizi hem tamamlayıp hem de üşümekten korunabilirsiniz. Bayan örgü şal modelleri arasında hem sade hem de birbirinden güzel ve şık modeller yer almaktadır.

Spor tarzı sevenler için spor şal örnekleri olarak farklı renk ve desenlerde ki şallar bulunurken, daha şık olmak isteyenler ve çeşitli davetlerde abiye üzerine kullanmak isteyenler içinse abiye şal modelleri yer almaktadır.

İsterseniz örgü şal modelleri renklendirmek için üzerinde çiçek motifleri ya da farklı motifleri örerekte kullanabilirsiniz. Tığ işi şal modelleri arasında daha çok motifler yapılarak daha sonra bir araya getirilmektedir. Şiş işi şal örnekleri ise tek parça ya da iki parça şeklinde örülerek birleştirebilir.

Yazlık şal modelleri ile siz de yaz aylarında bu şık örnekleri yaparak kullanabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2017 Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı Videolu başlıklı makalemizde 2017 havlu kenarı modelleri, havlu kenarı modelleri ve havlu kenarı örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir