2017 İğne Oyaları Yazmalar – En Yeni Yazma Örnekleri


2017 iğne oyaları yazmalar arasında oldukça farklı oya seçeneği ve en güzel el işleri arasında yer alan bu yazma örnekleri yer almaktadır. Bu yılın en favorisi olan iğne oyası yazmalar için kenar oyalarda daha çok çiçek motifleri gelmektedir. İkinci olarak kolay iğne oyası yazma örnekleri ile tülbentler, yemeniler ve eşarplar süslenmektedir.

Hanımların özellikle ev gezmelerinde kullandıkları bu iğne oyası yazma modelleri daha çok farklı renkte ki ipler ile sıralı bir şekilde yapılmaktadır. İlk olarak yazma kenar oyası yapmak için kenar kısmına zürafa denilen oya iğne ile yapılmaktadır. Daha sonra üzerine istenilen desenlere ve motiflere sahip oyalar işlenmektedir. Siz de yazma kenarı oyaları için galerimizi inceleyerek yeni fikirler elde edebilirsiniz.

2017 iğne oyası yazma kenarı modelleri için fikir elde etmek için sadece yapmanız gereken burada ki örnekleri incelemek siz de en beğenilen bu motifleri kullanarak özel günlerinizde bu örnekleri tercih edebilirsiniz. En güzel yazma kenarı oyaları için galerimizi tek tek inceleyin ve bu müthiş oya örneklerini kaçırmayın derim.

Çiçekli yazma kenarı oyaları iğne işi ile ister tek sıra halinde isterseniz üst üste farklı sıralama ile yemeniye işlenebilir. Siz de iğne oyası örnekleri için merak içindeyseniz bu örnekleri kaçırmayın.


Bir önceki yazımız olan 2017 En Güzel Kenar Dantel Örnekleri başlıklı makalemizde 2017 kenar dantel örnekleri, kenar dantel örnekleri ve kenar oyası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
igne oyasi modelleri, 2017 yeni iğne oyası modelleri, yeni iğne modelleri, iğne oyaları 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir