2017 İğne İşi Kenar Oyaları

2017 iğne işi kenar oyaları arasında hem birbirinden farklı tasarımlar hemde bu senenin en favorisi olan iğne oyası modelleri bulunmaktadır. İğne oyası kenar oyaları arasında yazma kenarına yapılan oyalar, tülbent kenarlarına yapılan işlemeler, namazlıklar, baş örtüleri gibi çok çeşitli ürün yelpazesi bulunmaktadır. Özellikle çeyizlik iğne oyaları arayan hanımlar için birbirinden güzel yemeni kenar oyaları için galerimizde örnekler paylaştık.

Yöresel iğne oyaları arasında farklı yörelerden oldukça çeşitli oyalar sizler için aşağıda yer almaktadır. Çeyizlik iğne oyası modelleri ile siz de sevdiklerinize hediyelik yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Artık iğne oyası da nedir kaldı mı? diye düşünmeyin. El emeği ile yapılan hiç bir ürünün modası geçmez hatta giderek değerli hale gelir. Bunun için halk eğitim merkezlerinde dahi özel kurslar açılarak kadınlara el işleri ve örgüler öğretilmektedir. Siz de bu tarz kurslara giderek hem kendinizi geliştirebilir hem de yaptığınız ürünleri satarak para dahi kazanabilirsiniz.

El işi kenar oyası modelleri arasından siz de en beğendiğiniz örnekleri bilgisayarınıza kayıt ederek kendiniz bakarak örneği çıkarabilirsiniz. Oldukça farklı kenar oyası örnekleri ile siz de farklı tasarımları tek tek işleyebilirsiniz. Tığ işi kenar oyaları içerisinde hem kolay hem de zor modeller yer almaktadır. Aynı şekilde el işi iğne oyası modelleri de herkesin yapacağı bir iş değildir. Sizin için hazırladığımız galeriyi inceleyerek siz de en güzel tasarımları yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Havlu Modelleri ve Havlu Kenarları başlıklı makalemizde havlu kenarı modelleri, havlu kenarları ve tığ işi havlu kenarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir