2017 Home Ofis Dizaynı

2017 home ofis dizaynı ile hem ev rahatlığını hem de ofis birleşimini doğru şekilde yapabilirsiniz. Evinizin bir odasını ofis şeklinde dizayn ederek ofis ve evi birleştirebilirsiniz. Eğer büyük şehirlerde yaşıyorsanız işiniz home ofis için müsait ise ve her gün trafik çilesi çekmek istemiyorsanız siz de bu dekorasyon konusunda bizden fikir alabilirsiniz. Bu sayede ev rahatlığında çalışabilir ve yollarda boşa zaman kaybetmezsiniz.

Öncelikle home ofis dizaynı için kendinize bir oda ayırmalısınız. Bu hem iş ortamını daha benimseme için gereklidir hem de iş disiplini için evden ayrı bir ortam olması daha doğru olacaktır. Bilgisayar, çalışma masası, sandalye, dosyalar, dolaplar ve diğer malzemeler doğru seçilerek gerekli yerlere yerleştirilmelidir.

Home ofis dekorasyonu için ortamı aydınlık tutmalı ve dekoratif ürünler ile ortama güzellik katabilirsiniz. Daha çok ayrıntı olmaması için büyük obje seçimleri home ofis dekoru için uygun olacaktır. Duvar renklerini açık renklerde kullanmak ve ışıklandırmayı doğru ayarlamak ofisin daha da iç açıcı olmasına fayda sağlar. Fazla mobilya kullanımı doğru olmadığı için daha sade bir biçimde dekoratif home ofis tasarımı yaratılabilir.

Home ofis mobilya modelleri içerisinde özgün tasarımların yer aldığı ve farklı alternatiflerin bulunduğu galerimizi kontrol edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Dantel Modelleri başlıklı makalemizde dantel aksesuar, dantel çeşitleri ve dantel modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir