2017 Havlu Kenarı Örnekleri

2017 havlu kenarı örnekleri içerisinde iğne oyası ile yapılan birbirinden zahmetli fakat bir o kadar da gösterişli oyalar yer almaktadır. Aynı zamanda tığ işi ile yapılan havlu kenarı tığ oyası modelleri ile sizde kızların çeyizlerine yepyeni tasarımları ekleyebilirsiniz.

Boncuklu havlu kenarı modelleri de genç kızların çeyizlerine hediye olarak yapılabilir. Dantelli havlu kenarları özellikle harika desenlere ve motiflere sahiptir. Özellikle banyo dekorasyonu için kullanılan ve banyoları süsleyen bu havlu modelleri kullanılmaya kıyılamayan motifleri ile göz dolduruyor.

2017 havlu kenarı yapımı için son yıllarda daha çok ön plana çıkan tasarımlar ise boyama havlu kenarları ve özellikle dikkat çeken panç işi havlu kenarı modelleridir.

Örgü ve dantel sevenler için her gün birbirinden güzel takımları paylaşarak sizlere faydalı olmak ve en güzel örnekleri sizlerle buluşturmak istiyorum. Daha önce yayınladığım tığ ile güzel el işleri yazımıza da bakarak orada da güzel havlu kenarı örnekleri bulabilirsiniz.

2017 yılının en favori havlu kenarı oya modelleri için aşağıda ki galerimizi detaylı olarak inceleyen ve bu güzel modelleri kesinlikle kaçırmayın derim.


Bir önceki yazımız olan İğne Oyaları 2017 Modelleri ve Yapılışı başlıklı makalemizde 2017 iğne oyası modelleri, iğne oyası ve iğne oyası yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir