2017 Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı Videolu


2017 havlu kenarı modelleri ve yapılışı olarak hazırlanan bu yazımızda aynı zamanda kolay havlu kenarı örneği yapılışını sizler için videolu olarak paylaşıyoruz. Havlu kenarı yapılışı eminim yeni örnek yapmak isteyenlerin ya da henüz bu işe başlayanlar merak ettiği el işleri arasında gelmektedir.

Havlu kearı modelleri genellikle anneler tarafından genç kız çeyizlerine hazırlanan özel el işleri arasındadır. Havlu kenarı örnekleri için aşağıdaki galerimizi inceleyebilir ve bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Artık günümüzde sadece havluların kenarlarında değil aynı zamanda da havlu üzerinde de çeşitli oyalar kullanılmaktadır. Farklı bir şekilde süslenen havlu üzerleri ile siz de yeni yeni örnekleri öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

2017 havlu kenarı modelleri içerisinde renkli ipler ile yapılmış birbirinden şık tasarımlar hemen göze çarpmaktadır. Bende siz hanımlara yardımcı olmak için en güzel havlu kenarı örnekleri için kolları sıvadım ve en beğenilen rağbet gören havlu kenarı oyalarını sizler için galerimizde paylaşıyorum. Umarım siz de burada ki örnekleri beğenir ve kendiniz el emeği ürünlerinizi yapabilirsiniz.

Aşağıda ki galeri de hem yeni çıkan modern havlu kenarları hem de eski yıllardan günümüze gelen güzel havlu kenarlarını derleyip sizlerin beğenisine sunuyorum.

Aşağıdaki videoda papatya havlu kenarı örneği yapılışı detaylı bir şekilde gösterilmektedir. Siz de bu örneği kendiniz uygulayarak ve videoyu adım adım izleyerek yapabilirsiniz. Hanımlar şimdiden kolay gelsin!


Bir önceki yazımız olan Ara Dantel Örnek Modelleri başlıklı makalemizde ara dantel modelleri, ara dantel örnekleri ve ara uç dantel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir