2017 En Güzel Tığ Oyaları

2017 en güzel tığ oyaları içerisinde kenar örgüler ile harika bir tasarıma dönüştürülmüştür yemeni oyaları, tülbent oyaları, namazlık kenar oyaları, havlu kenarı örnekleri gibi bir çok seçenek yer almaktadır. Ayrıca sadece yemeni ve tülbentler aynı zamanda da tığ işi fular modelleri, tığ işi takılar, tığ işi namazlık kenarları ve daha bir çok tasarım yer almaktadır.

Sizlere özel olarak araştırıp elde ettiğimiz bu tığ oyası motifleri her yerde bulamacağınız farklı işlemelere sahiptir. Çeyizlik tığ oyası modelleri arasında binbir çeşit oya ve motif yer alırken sizler için özel olarak hazırladığımız galerimizde de harika motifler bulunmaktadır. El işi yapan anneler ve bu işten para kazanan hanımlar eminim hangi birini yapacağına karar veremeyecek.

Siz de kolay tığ oyası modelleri arıyorsanız bunun içinde yeni başlayan hanımlar için bir kaç örnek paylaşmak isterim. Özellikle tığ oyası örnekleri bu işi bilmeyen hanımlarında ilgisini çekmektedir. Siz de bir genç kız annesi iseniz mutlaka bu tığ işi kenar oyaları konusunda fikir edinmeli ve bu işe zaman kaybetmeden başlamalısınız.

Tığ oyası örnekleri ve modelleri kişiden kişiye farklılık göstererek beğeni almaktadır. Kimisi tığ oyası çiçek motifleri yapmak isterken kimisi de daha şıkır şıkır görünen boncuklu tığ oyası modellerini tercih etmektedir. Tabi ki bu herkesin zevkine kalmış bir durumdur. Ama biz herkesin beğeneceği farklı farklı tığ oyası örnek motifleri bir araya getirdik ve sizlere sunuyoruz.


Bir önceki yazımız olan Eski Mutfak Gereçleri İle Geri Dönüşüm Fikirleri başlıklı makalemizde eski mutfak gereçleri, geri dönüşüm ve geri dönüşüm fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir