2017 En Güzel Örgü Bebek Giysi Modelleri

2017 en güzel örgü bebek giysi modelleri ile siz de bebeklerinize en güzel örgüleri tasarlayarak örebilirsiniz. Bebek hazırlığında olan anneler için özel olarak hazırladığımız galerimizde örgü bebek hırkaları farklı renk ve desen seçenekleri ile yer almaktadır. Kış aylarında bebeklerin ayaklarını üşütmemek için bebek örgü patik modelleri her yıl bebeklerin ayağı büyüdüğü için yenisi yapılmaktadır. Örgü bebek yelekleri de kış aylarında yataktan kalkınca sırtına geçirilmektedir.

Kış aylarında bebekleri sıcak tutmak hem de şirin örgüler ile bebeklerinize kombinler yapmak istiyorsanız sizin için önerdiğimiz bebek örgü elbiseleri hemen gözden geçirebilirsiniz.

Kız bebekleri için oldukça şirin olan örgü bebek elbise modelleri içine bir badi ve altına külotlu çorap ile harika bir kombin oluşturmaktadır. Kapşonlu örgü bebek hırka modeli de kot pantolonlar üzerinde çok hoş durmaktadır.

Kız bebek yelekleri için daha çok çiçek motifli ve şıkır şıkır modellerde ki tasarımlar tercih edilirken, erkek bebek yelekleri için ise daha sade ve spor tarzı yelek modelleri hanımlar tarafından tek tek el işi olarak yapılmaktadır.

Dantel örgü bebek yeleği modeli olarak ise hem kolay hem de zor modeller yer almaktadır. Bebek örgü modelleri arasında siz de beğendiklerinizi kayıt ederek örneklerini çıkarabilir ve bebeklerinizi soğuktan koruyabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Örgü Bayan Yelek Modelleri başlıklı makalemizde bayan örgü yelek modelleri, örgü bayan yelek ve örgü yelek örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir