2017 En Güzel Kenar Dantel Örnekleri


2017 en güzel kenar dantel örnekleri arasında bu sezonun trendi olan çarşaf kenarına yapılan ve pike kenarına yapılan oyalar gelmektedir. Köşe dantel modelleri ile siz de çeyizlere yepyeni tasarımları yapabilirsiniz.

Uç dantel örnekleri arasında sayabileceğimiz bu örnekleri siz de emek harcayarak galerimizde beğendiğiniz örnekler ile yapabilirsiniz. Havlu kenarı dantel modelleri arasında da kenarlara örülen farklı oyalar bulunmaktadır. Bohça kenar danteli modeli denilince akla yine zarif tasarımlar gelmektedir. Siz de bu güzel örnekleri kullanarak yepyeni tasarımlar yapabilirsiniz.

Pike kenar dantel örnekleri içinde galerimizi ziyaret ederek en güzel örnekleri basitten zora doğru yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Çeyizlik kenar dantel modelleri arasında yer alan en güzel modelleri sizler için galerimizde topladık ve yayınlıyoruz. Vitrin dantel modelleri, yatak odası dantelleri, banyo dantelleri ve perde kenar uç dantelleri gibi bir çok çeşidi burada bulabilirsiniz. Daha önce ki yazımızda da sizin için köşe dantel örnekleri içeren galerimizi ve yazımızı paylaşmıştık. Onuda istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Dantel kenar oyaları ile siz de evinizi birbirinden güzel dantel motifleri ile süsleyebilir ve bu güzel modelleri modern hayata uyarlayabilirsiniz. Artık el işleri geçmişte kaldı dantelde nedir diyenlere bakmayın. Anadolu’da ve diğer tüm yörelerde hatta Dünya’da bir çok ülkede eskiye dönüş ve doğala dönüş vardır. Siz de nostalji içeren vintage ev dekoru için bu dantelleri tercih edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Tunus İşi Bayan Patik Modelleri başlıklı makalemizde tunus işi patik modelleri, tunus işi patik örnekleri ve tunus işi patik yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Aramalar
yastık ucu dantel örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir