2017 Doğtaş Genç Odası Modelleri


2017 Doğtaş genç odası modelleri için tasarlanan birbirinden özel modellerde ki genç odaları çocuk odalarına dekoratif bir görünüm kazandıracak. Genç odası dekorasyonu için tercih edilen renkler için artık sıradan pembe ve mavi rengin yerine farklı renkleri kombin yapan Doğtaş mobilya genç odası takımları olarak oldukça farklı seçenekler sunuyor.

Genç odası dekorasyonu için tercih edilen bu mobilyalar uzun zaman kullanım imkanı sunmaktadır. Bu noktada da yaş sıkıntısı olmadan kullanılan bu mobilyalar uzun seneler eskimeden tercih edilebilir. Aynı zamanda her yaş genç için uygun olan Doğtaş mobilya genç odası farklı renk ve desenleri ile kullanıcılara çeşitli yelpazeler sunuyor. Genç odası mobilya modelleri içerisinde yatak baza, çalışma masası, gardrop ve kitaplık gibi seçenekler yer alıyor. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu ürünleri uzun seneler eskimeden kullanabilirsiniz.

2017 Doğtaş genç odası takımları olarak üretilen Allegro genç odası takımı beyaz ve mavi rengin kombininden oluşturulmuştur. Bu model hem erkekler için hem de kızlar için uygun olmaktadır. Doğtaş country genç odası takımı olarak karşımıza çıkan tasarımda ise yatak başlığında özel çiçekli kumaş tercih edilmiştir. Bu model daha çok bayanların tercih edeceği bir genç odası tasarımıdır. İşte birbirinden güzel ve özel takımlar galerimizde.


Bir önceki yazımız olan 2017 Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyonu, çocuk odası duvar kağıdı modelleri ve çocuk odası duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir