2017 Dekoratif Yastık Modelleri


2017 dekoratif yastık modelleri salon dekorasyonu için en çok kullanılan dekoratif ürünler içerisinde gelmektedir. Yastık modelleri dekoratif olarak kullanılmak istenirse o zaman odanızda kontrast yaratarak güzel bir tasarım elde edebilirsiniz. Örneğin koltuk takımları veya köşe takımları açık renklerde tercih edilirken kontrast oluşturmak için yastıkları daha koyu renklerde kullanabilirsiniz.

Klasik ve modern olmaz üzere daha da farklı seçenekleri bulunan dekoratif yastık modelleri ile siz de koltuklarınıza farklı dizaynlar katabilirsiniz. Mobilyalarınızı güzel göstermek için aksesuarlar ile siz de süsleyebilirsiniz. Örneğin koltuk takımı tercihi odanızı yalın gösterir. Duvarlara eklenecek tablolar ya da diğer aksesuar parçaları ile ortamı bir anda farklı bir havaya sokabilirsiniz. Aynı şekilde dekoratif kırlent modelleri de bu değişimi yaratmak için yardımcı olmaktadır.

Dekoratif çiçekli yastık modelleri özellikle son zamanlarda mobilyalar üzerinde kullanılan şık tasarımlar arasındadır. Siz de dekoratif ayna modelleri ya da galerimizde ki dekoratif yastıklar ile salon ve oturma odalarınızı süsleyebilirsiniz. Krem rengi bir koltuğunuz varsa üzerinde 2017 yastık modelleri içerisinde en moda olan çiçek baskılı yastıkları kullanabilirsiniz. Hem oturduğunuzda rahat etmeniz hem de gözünüze hitap etmesi için bu yastık modelleri incelenmeye değer!


Bir önceki yazımız olan Dantela Pike Takımı Modelleri başlıklı makalemizde çeyizlik pike takımları, dantela pike takımları ve pike takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir