Hobi Dekorasyon - 26 Haziran 2017, Pazartesi

2017 Çocuk Odası Perdeleri

29 Nisan 2017
170 kez görüntülendi

2017 Çocuk Odası Perdeleri

2017 çocuk odası perdeleri özellikle çocuk odası dizaynı için en önemli ev aksesuarları arasında gelmektedir. Siz de çocuk odaları için tercih ettiğiniz özel çocuk odası perdeleri için galerimizi inceleyebilirsiniz. Çocuk odası perde modelleri seçimi yapılırken öncelikle odanın dekoru çok önem taşımaktadır. Çocuğunuzun odasını siz de özel olarak dizayn etmek istiyorsanız erkek ya da kız çocukları için ayrı ayrı renk seçimleri yapılmalıdır. Odanın duvar renkleri de perde seçimi için önemlidir.

Kız çocuğu odası perde modelleri için kızların en çok ilgisini çeken renkler ve desenler tercih edilmelidir. Genellikle kızlar pembe rengi sevmektedir fakat her çocuğun isteği ayrıdır. Bunun için çocuğunuzun fikrini de kesinlikle alın derim.

Erkek çocuğu odası perde modelleri olarak da genelde mavi tonları tercih edilmektedir. Siz farklılık olması için çocuğunuzun en sevdiği renkleri perdelerde tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki annelere özel hazırladığım galeri de çocuk odası perde dekorasyonu için en özel tasarımları sizin için bulup paylaşmak istedim. Bu harika perde modelleri ile siz de çocuklarınızın hayal dünyasını genişleterek süslemesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde çocuk odası dekorasyonu, kız çocuk odası dekoru ve kız çocuk odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

2017 Çocuk Odası Perdeleri Haberine Ait Etiketler

2017 Çocuk Odası Perdeleri Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

2017 Çocuk Odası Perdeleri Yorumları

  1. Figen Ketenci dedi ki:

    Angry birds çocuk odası tül perde istiyorum. Nasıl sipariş verebilirim

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Figen hanım biz ürün satışı yapmıyoruz maalesef satın almak için Google üzerinden arama yaparsanız bulabilirsiniz.