2017 Çilek Mobilya Bebek Odası Modelleri


2017 Çilek mobilya bebek odası modelleri erkek ve kız bebekler için birbirinden farklı seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bebek odası takımları anne ve babalar için çok önemlidir. Bebek odalarının hem çocuklarınız için sağlıklı olması hem de göze hitap etmesi gereklidir. Bunun için sağlıklı  olan ve ilgi çekici tasarımlara sahip Çilek bebek odası takımlarını siz de tercih edebilirsiniz.

2017 Çilek bebek odası takımları pembe renkleri ile kız bebeklere mavi renkleri ile de erkek bebeklere kullanım olanağı sağlıyor. Mobilya seçimleri yaparken renk bebeğin cinsiyetine göre tercih edilmekte. Beyaz renkli mobilyalar her iki cinsiyet içinde uygun olmaktadır. Bebekleriniz için istediğiniz konforu ve rahatlığı Çilek mobilya mağazalarında bulabilirsiniz.

Daha önce de Çilek mobilya genç odası modelleri konusunda sizlere bilgi vermiştik. Şimdi ise sıra geldi bebek odası takımlarına. Çilek mobilyadan bebeklerinize bir oda takımı alabileceğiniz gibi sadece beşik modellerini de tercih edebilirsiniz. Bir süre anne babanın odasında kalması gereken bebekler için tekli Çilek mobilya beşik modelleri oldukça uygun olmaktadır. Diğer Çilek bebek odası modelleri ise gardrop, dolap, beşik ve masalı çamaşırlık gibi seçenekleri ile yer alıyor. Çilek bebek odası fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Diğer seçenekleri ise aşağıda ki galerimizden görebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2017 Ranza Modelleri başlıklı makalemizde dekoratif ranza, ranza modelleri ve ranzalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir