20 Tane Örgü Yazlık Çocuk Elbise Modelleri


20 tane örgü yazlık çocuk elbise modelleri özellikle kız çocuğu olan anneleri ilgilendiren ve oldukça beğenecekleri çocuk elbise modelleri için özel galerimizdir. Tam olarak 20 tane yazlık çocuk elbiseleri ile siz de bebekleriniz ya da daha büyük kız çocukları için bu örnekleri yapabilirsiniz. Örme askılı bebek elbiseleri arasında ince askılı kalın askılı olmak üzere kısa kollu gibi modellerde yer almaktadır.

Eskiden oldukça moda olan ve kumaştan dikilen jile elbise örnekleri olarak da galerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için internetten araştırarak bulduğum resimleri en çok beğenilenler arasından seçerek sizlerle paylaşmak istedim. Örgüden yazlık elbise modellerini sizde örüp isterseniz satış dahi yapabilirsiniz.

Örgü çocuk elbise örnekleri arasında en göz alıcı örnekler ve dantel motifleri bulunmaktadır. Bir kısmında kumaş bir kısmında örnek olan bebek elbise örnekleri de bu yaz oldukça dikkat çekiyor. Yazlık örgü bebek elbiseleri ile siz de çocuklarınızı en güzel şekilde giydirebilirsiniz.

Örgü işleri konusunda yeni bilgiler alanlar ve yeni öğrenmeye başlayanlar sizin için paylaştığım aşağıda ki videodan bu örneği örebilirsiniz. Robalı kız çocuğu elbise modeli videolu anlatım ile siz de yaz aylarında bu elbiseyi 3 aylıktan başlayıp 12 yaşa kadar olan çocuklar için farklı boyutlarda yaparak kullanabilirsiniz. Robalı elbise örneğinde alt etek kısmında kumaş kullanılmış üst kısmı ise 2 ya da 2,5 numaralı şişten ince bir iplikten örülmüştür. İsterseniz siz üst kısmında ki örneği büyüterek bebeklere ya da çocuklara yazlık hırka örneği de yaparak bebeklere giydirebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Son Model Örgü Bayan Yelekleri başlıklı makalemizde bayan örgü yelek, örgü bayan yelek modelleri ve örgü bayan yelekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir